MEGA eShop je pripravený kedykoľvek sa prispôsobiť vášmu biznisu.

Okrem funkcií, ktoré sú bezplatnou súčasťou každého MEGA eShopu, váš internetový obchod je možné kedykoľvek rozšíriť aj o príplatkové funkcie. Okrem hotových rozšírení dokážeme pre vás vyvinúť aj funkcie na mieru, prípadne môžeme upraviť vzhľad vášho eShopu podľa vašich predstáv.

Vzhľad a funkcie eShopu na mieru.

Aj napriek širokým možnostiam nástroja na úpravu vzhľadu eShopu, ktorý vám umožní upraviť vzhľad vášho eShopu vo vlastnej réžii, môžeme navrhnúť jedinečný vzhľad vášho eShopu a upraviť správanie sa konkrétnych funkcií podľa vašich požiadaviek.

Ukážky eShopov na mieru si môžete pozrieť v sekcii Zákazníci. Ak máte záujem o eShop na mieru, obráťte sa na nás. Na základe vašich požiadaviek vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku.

Platobné a splátkové systémy.

Vo vašom eShope môžete prijímať platby cez platobné systémy TatraPay, CardPay, VÚB ePlatby, VÚB eCard, SporoPay, OTPpay, Platobné tlačidlo, PayMuzo, Vebpay, UniPlatba, WebCard a PayPal. Tovar môžete predávať aj na splátky cez Quatro, Cetelem alebo HomeCredit.

Napojenie na ekonomické systémy.

Ak chcete zrýchliť spracovávanie objednávok, môžeme váš eShop prepojiť s ekonomickými a skladovými systémami. Okrem podpory krabicových produktov Money S3, Pohoda a KROS Omega, máme skúsenosti aj s inými systémami, ktoré podporujú výmenu dát prostredníctvom XML.

Ekonomické systémy

V závislosti od typu prepojenia je možné exportovať objednávky, synchronizovať ceny a dostupnosť tovarov, prípadne prenášať aj ďalšie údaje podľa potreby a možností vášho ekonomického alebo skladového systému.

Prepojenie viacerých eShopov.

Ak prevádzkujete viacero eShopov, môžeme pre vás nasadiť systém, v ktorom budete môcť objednávky zo všetkých eShopov vybavovať centralizovane, na jednom mieste. V prípade potreby je možné systém rozšíriť o správu produktov z jedného miesta.

Automatické stanovenie marží.

Ak chcete automatizovať tvorbu cien v eShope, môžete využiť maržový program. Prostredníctvom maržového programu môžete stanoviť marže, ktoré sa budú aplikovať na produkty podľa cenových intervalov alebo kategórie. Maržový program je možné napojiť priamo na import od vášho dodávateľa.

Zľavy. Vernostný program. Kupóny.

Konfigurátor podmienených zliav je robustný nástroj, ktorý vám umožní nakonfigurovať si zľavy vo vašom eShope podľa komplexných, vami určených pravidiel.

Bodový vernostný program vám umožní odmeňovať zákazníkov za nákupy bodmi, ktoré si budú môcť uplatniť pri svojich budúcich nákupoch.

Zľavové kupóny vám umožnia emitovať kupóny s fixnou alebo percentuálnou zľavou.

Zoznam príplatkových služieb a rozšírení

V nasledujúcom zozname nájdete zoznam služieb a rozšírení za príplatok. Ľubovolnú z funkcií si môžete objednať individuálne a v momente, keď to budete potrebovať.

Služby za príplatok

 • Počiatočné nastavenie eShopu

  Vďaka sprievodcovi nastavením eShopu a rozsiahlej nápovede si eShop môžete nastaviť vo vlastnej réžii. Nastavenie však môžete prenechať aj na nás. V rámci počiatočného nastavenia nakonfigurujeme základné parametre vášho eShopu, nastavíme daňové triedy a dostupnosti, nadefinujeme príznaky produktov a stavy objednávok, upravíme e-mailové notifikácie, nakonfigurujeme spôsoby dopravy a platby, pridáme kategórie, značky (výrobcov) a voliteľné polia produktov a pripravíme ukážkový importovací súbor.

 • Nastavenie vzhľadu

  Prostredníctvom nástroja Dizajnér si môžete nakonfigurovať vzhľad vášho eShopu podľa vašich predstáv. Tento úkon však môžete prenechať aj na našich grafikov, ktorí prostredníctvom nástroja upravia vzhľad tak, aby sa čo najviac priblížil potrebám trhu.

 • Vytvorenie dizajnu na mieru

  Ak by vám nepostačovali možnosti, ktoré ponúka nástroj Dizajnér, môžeme pre vás vytvoriť dizajn na mieru.

 • Vývoj funkcií na mieru

  Popri bohatej základnej funkcionalite eShopu a príplatkovým rozšíreniam uvedeným na tejto strane pre vás môžeme vyvinúť aj funkcie na mieru, prípadne tie existujúce prispôsobiť vašim potrebám.

 • Filter na mieru

  Ak potrebujete iný, špecifický filter produktov, môžeme tento pre vás vyhotoviť na mieru.

 • Synchronizácia

  Ak potrebujete automaticky a v stanovených intervaloch synchronizovať dostupnosť, ceny a príznaky tovaru vo vašom eShope, môžeme pre vás vyhotoviť modul, ktorý automatickú synchronizáciu zabezpečí.

Export a synchronizácia

 • Export do systému Pohoda

  Export do systému Pohoda zabezpečí export objednávok z vášho eShopu do ekonomického systému Pohoda od spoločnosti Stormware.

 • Export do systému MoneyS3

  Export do MoneyS3 zabezpečí export objednávok z vášho eShopu do ekonomického systému MoneyS3 od spoločnosti Cígler Software.

 • Export do systému Omega

  Export do Omega zabezpečí export objednávok z vášho eShopu do ekonomického systému Omega od spoločnosti KROS.

Marketing a cenotvorba

 • Maržový program

  Maržový program vám zjednoduší tvorbu cien vo vašom eShope. Prostredníctvom maržového programu môžete nastaviť marže, ktoré sa budú aplikovať na produkty podľa cenových intervalov alebo kategórie, v ktorej je produkt zaradený. Maržový program je možné prepojiť priamo s importovacím modulom, kedy sa budú marže aplikovať automaticky pri importe produktov od vášho dodávateľa.

 • Zľavové kupóny

  Modul Zľavové kupóny vám umožní generovať v eShope kupóny, ktoré si budú môcť zákazníci pri nákupe uplatniť. Pri generovaní kupónu môžete určiť, kto a kedy bude môcť kupón použiť, či bude možné kupón použiť opakovane, prípadne akú zľavu zákazník získa pri jeho uplatnení.

 • Bodový vernostný program

  Pri aktivovaní bodového vernostného programu budú môcť zákazníci získavať body za nákup vo vašom eShope. Pri nastavovaní bodového vernostného programu si môžete určiť, koľko bodov bude môcť zákazník pri nákupe získať a za akých podmienok si bude môcť nasporené body uplatniť.

 • Funkcia “overené zákazníkmi”

  Funkcia Overené zákazníkmi umožní prepojenie vášho eShopu s funkciou Overené zákazníkmi, ktorú poskytuje portál Heureka.sk. Viac sa o tejto funkcii dozviete priamo na portáli Heureka.sk.

 • Funkcia “meranie konverzií”

  Funkcia Meranie konverzií vám umožní sledovať konverzie predaja na portáli Heureka.sk. Viac sa o tejto funkcii dozviete priamo na portáli Heureka.sk.

 • Konfigurátor podmienených zliav

  Konfigurátor podmienených zliav vám umožní získať maximálnu kontrolu nad zľavami a akciami vo vašom eShope. Prostredníctvom komplexného konfigurátora môžete pridať a nastaviť neobmedzený počet zliav a určiť poradie, v ktorom budú tieto vykonávané.

Platobné možnosti

 • Platobný modul TatraPay

  Platobný modul TatraPay umožňuje príjem platieb elektronickým prevodom v rámci TatraBanky.

 • Platobný modul VÚB ePlatby

  Platobný modul VÚB ePlatby umožňuje príjem platieb elektronickým prevodom v rámci VÚB banky.

 • Platobný modul SporoPay

  Platobný modul SporoPay umožňuje príjem platieb elektronickým prevodom v rámci Slovenskej sporiteľne.

 • Platobný modul UniPlatba

  Platobný modul UniPlatba umožňuje príjem platieb elektronickým prevodom v rámci UniCredit Bank.

 • Platobný modul CardPay

  Platobný modul CardPay umožňuje príjem platieb platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard a Diners Club.

 • ČSOB Platobné tlačidlo

  Platobný modul ČSOB Platobné tlačidlo umožňuje príjem platieb elektronickým prevodom v rámci ČSOB.

 • Platobný modul PayPal

  Platobný modul PayPal umožňuje príjem platieb elektronickým prevodom v rámci služby PayPal.

 • Platobný modul GP Webpay

  Platobný modul GP Webpay umožňuje príjem platieb platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

 • Platobný modul WebCard

  Platobný modul WebCard (UniCredit Bank alebo VÚB) umožňuje príjem platieb platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club International.

 • Splátkový systém Cetelem

  Splátkový systém Cetelem umožňuje predaj tovaru na splátky prostredníctvom spoločnosti Cetelem.

 • Splátkový systém HomeCredit

  Splátkový systém HomeCredit umožňuje predaj tovaru na splátky prostredníctvom spoločnosti HomeCredit.


Pozrite si zoznam bezplatných funkcií každého eShopu.

Možnosti financovania

Vždy nás môžete kontaktovať aj telefonicky na 0911 34 51 53, prípadne e-mailom

MEGA eShopy podporujú nasledujúce
systémy, banky a technológie:

VISA MasterCard Diners Club OPTBank Volksbank TatraBanka ČSOB VÚB UniCredit Bank Maestro PayPal POHODA MoneyS3 KROS OMEGA Slovenská Sporiteľňa CETELEM HOME CREDIT Quatro
Páči sa vám MEGA? Odporučte ju...