Toto je 7 SEO nástrojov,
ktoré vášmu MEGA eShopu
pomôžu získať prvenstvo
vo vyhľadávačoch.

Ani najkrajší eShop vám nezaručí prísun objednávok. Tie
získate až vtedy, keď váš eShop navštívia POTENCIONÁLNI
ZÁKAZNÍCI. Týchto si môžete buď kúpiť (reklamou), alebo
priviesť z vyhľadávačov ZADARMO. Ak sa vám pozdáva druhá
možnosť, váš eShop bude potrebné dostať na PRVÉ POZÍCIE vo
vyhľadávačoch. A práve tu vám pomôžu SEO nástroje, ktoré MEGA eShop ponúka.

Návštevníci prichádzajúci z vyhľadávačov patria medzi najhodnotnejších. Keďže hľadajú také produkty, ktoré v eShope ponúkate, je pravdepodobné, že ich budú chcieť kúpiť. Za návštevníkov z vyhľadávačov nemusíte platiť. Stačí, ak sa váš eShop zobrazí na prvých miestach vo výsledkoch vyhľadávania.

Aby ste prvé miesta vo vyhľadávačoch získali, váš eShop musí byť správne optimalizovaný. Inými slovami, musí dodržiavať zásady SEO. Keďže pre úspech vo vyhľadávačoch nie je možné robiť kompromisy, MEGA eShop ich nerobí tiež.

Stabilné servery.

Je nesmierne dôležité, aby váš eShop fungoval vždy, keď ho navštívi robot vyhľadávača. Výkonné servery, na ktorých sú MEGA eShopy prevádzkované, sú preto nadimenzované tak, aby umožnili čo najrýchlejšie a predovšetkým bezvýpadkové zobrazovanie stránok eShopu.

Kvalitný kód.

Čím rýchlejšie a bezchybnejšie sa dokáže vyhľadávač orientovať na stránkach vášho eShopu, tým väčšia je šanca, že mu neújde žiadna dôležitá informácia. Aby tomu tak bolo, všetky stránky eShopu sú validné a vytvorené podľa najnovších webových štandardov.

Formát dokumentov.

Potom, ako sa vyhľadávač dostane na konkrétnu stránku vášho eShopu, je potrebné aby sa dozvedel, na ktoré informácie klásť najväčší dôraz. Toto sme docielili použitím správneho formátovania prostredníctvom nadpisov, odstavcov, odrážok a iných elementov.

Kľúčové slová.

Každá stránka vášho eShopu je optimalizovaná na konkrétne kľúčové slovo (napríklad názov produktu alebo kategórie). Aby sme optimalizáciu ešte umocnili, kľúčové slová sú automaticky umiestnené aj v každom hypertextovom odkaze (linku) vášho eShopu.

META dáta.

Ak nechcete pri optimalizácii ponechať nič na náhodu, potom môžete individuálne, na každej produktovej stránke vášho eShopu, pridať vlastnú titulku, meta popis, kľúčové slová a meta robots značky. Tieto prvky vám pomôžu získať takmer 100% SEO skóre.

Mapa stránok.

Aby mali vyhľadávače čo najjednoduchšiu možnosť zaradiť všetky stránky vášho obchodu do svojho zoznamu, MEGA eShopy automaticky generujú mapu stránok v XML formáte. Pri zmene štruktúry vášho eShopu sa mapa stránok sama aktualizuje.

Duplicitný obsah.

Rovnaký obsah na rôznych adresách toho istého webu je jednou z najväčších hrozieb, ktorá môže viesť až k penalizácii vášho eShopu. MEGA eShopy sú preto spracované tak, aby duplicitný obsah negenerovali, alebo sa s ním korektne vysporiadali.

Ďalšie vylepšenia.

Okrem spomenutých funkcií, vlastností a výhod aktuálneho riešenia systému, neustále pracujeme na zlepšovaní SEO úrovne našich eShopov. Už teraz sa preto môžete tešiť na rozšírený SEO modul a ďalšie vylepšenia, ktoré podporia úspech vášho eShopu.


Možnosti financovania

Vždy nás môžete kontaktovať aj telefonicky na 0911 34 51 53, prípadne e-mailom

MEGA eShopy podporujú nasledujúce
systémy, banky a technológie:

VISA MasterCard Diners Club OPTBank Volksbank TatraBanka ČSOB VÚB UniCredit Bank Maestro PayPal POHODA MoneyS3 KROS OMEGA Slovenská Sporiteľňa CETELEM HOME CREDIT Quatro
Páči sa vám MEGA? Odporučte ju...