Viete o tom, že kvalitný web hosting
môže zvýšiť obrat vášmu eShopu?

Zákazníci eShopov sú praktickí ľudia. Na internete nakupujú preto, aby ušetrili čas. Nakupujú v eShopoch, ktoré sa zobrazujú rýchlo a pomalé eShopy opúšťajú predčasne. Ak nechcete prísť o zákazníkov, vsaďte na rýchly hosting.


V prípade, že si eShop od nás prenajímate, kvalitný web hosting získate automaticky a bez ďalších poplatkov. Pri zakúpení eShopu do vlastníctva sa môžete rozhodnúť, či využijete hosting od nás alebo nie.


Výhody hostovania eShopu u nás:

  • nebudete sa musieť zaoberať technickými detailami
  • bude vám stačiť jediný kontakt - na našu technickú podporu
  • vďaka maximálnej kontrole vám dokážeme zabezpečiť 100% servis
  • vďaka CLOUDovej konfigurácii môžete využívať aktualizácie
  • vďaka predimenzovaným serverom bude váš eShop vždy rýchly
  • váš eShop na našich serveroch bude monitorovaný 24 hodín denne
  • váš eShop a dáta v ňom budú zálohované každý deň
  • v prípade rýchleho rastu vám môžeme zabezpečiť vlastný server
  • pri mesačnom prenájme eShopu získate hosting zadarmo

Koľko stojí web hosting eShopu u nás?

Ak si eShopy prenajímate, poplatok za hosting je už premietnutý v cene mesačného prenájmu. Nebudete teda platiť nič navyše.

Ak ste si MEGA eShop zakúpili do vlastníctva, ročný poplatok za web hosting eShopu na našich serveroch je 200 Eur bez DPH / rok.

Rýchle pripojenie. Kvalitné servery. Stabilné technické zázemie.

Servery, na ktorých sú eShopy našich zákazníkov umiestnené, sú situované v dátovom centre spoločnosti Dial Telecom v Bratislave. Servery majú zdvojené optické pripojenie na internet a zdvojený prívod elektrickej energie. Pre prípad výpadkov energie je k dispozícii zdroj záložného napájania.

eShopy našich klientov sú umiestnené na vysokovýkonných dedikovaných serveroch značky DELL, s operačným systémom optimalizovaným pre čo najrýchlejší chod eShopov. eShopy sú neustále monitorované a dáta na nich (produkty, zákazníci, objednávky) sú každý deň zálohované.

O servery, ich bezproblémový chod a údržbu sa stará spoločnosť WEBGLOBE, ktorá patrí medzi popredných poskytovateľov web a server hostingu na Slovensku.

Powered by DELL
Možnosti financovania

Vždy nás môžete kontaktovať aj telefonicky na 0911 34 51 53, prípadne e-mailom

MEGA eShopy podporujú nasledujúce
systémy, banky a technológie:

VISA MasterCard Diners Club OPTBank Volksbank TatraBanka ČSOB VÚB UniCredit Bank Maestro PayPal POHODA MoneyS3 KROS OMEGA Slovenská Sporiteľňa CETELEM HOME CREDIT Quatro
Páči sa vám MEGA? Odporučte ju...