Na prenájom alebo do vlastníctva— MEGA eShop je dostupný pre každého.

Vďaka dvom možnostiam financovania, prenájmu alebo kúpe, sú MEGA eShopy vhodné a dostupné pre každého. Nezáleží na tom, ktorú z verzií financovania si zvolíte, v oboch prípadoch získate rovnaké funkcie a možnosti rozšírenia.

Mesačný prenájom je vhodný pre všetkých, ktorí chcú namiesto vyššej prvotnej investície využiť finančné prostriedky na marketing, prípadne skúšajú novú obchodnú komoditu. Pri mesačnom prenájme nie ste nijako viazaní a eShop si môžete kedykoľvek zakúpiť do vlastníctva, prípadne pozastaviť jeho používanie.

Ak si eShop zakúpite do vlastníctva, môžete sa rozhodnúť, či ho budete hostovať u nás alebo na vašom serveri. Pri zakúpení eShopu získate plný prístup k zdrojovému kódu—váš eShop si tak budete môcť upraviť podľa potreby aj vo vlastnej réžii.

 

Mesačný
prenájom

Vhodné pre začínajúcich
internetových obchodníkov
a predajcov so sezónnym
a skúšobným tovarom.

Zakúpenie
do vlastníctva

Určené pre obchodníkov, ktorí
chcú eShop hostovať na vlastnom
serveri, prípadne ho upravovať
vo vlastnej réžii.

  70€ mesačne bez DPH Nezáväzná objednávka 1250€ jednorazovo bez DPH Nezáväzná objednávka
eShop na 1 vlastnej doméne
Plná funkčná výbava
Nástroje na správu eShopu
Neobmedzený počet produktov
Nástroj na úpravu vzhľadu eShopu
SEO funkcie
Zákaznícka podpora
Obmedzený prístup k HTML a CSS šablónam
Úplný prístup do zdrojového kódu
Web hosting za príplatok
Inštalácia eShopu za príplatok
Pravidelné aktualizácie systému za príplatok
Počiatočné nastavenie eShopu za príplatok za príplatok
Nastavenie vzhľadu prostredníctvom Dizajnéra za príplatok za príplatok
Úpravy a rozšírenia za príplatok za príplatok
Vytvorenie dizajnu na mieru za príplatok za príplatok
Vývoj funkcií na mieru za príplatok za príplatok

Rýchle odpovede na časté témy.

Viazanosť.

Pri mesačnom prenájme eShopu nie ste nijako viazaní. Ak si eShop neželáte ďalej používať, stačí ak nám to oznámite e-mailom. Po overení vašej požiadavky eShop deaktivujeme a pozastavíme tiež mesačnú fakturáciu. Po deaktivovaní eShopu hostovaného u nás dôjde k vymazaniu eShopu.

Zakúpenie neskôr.

Ak si eShop prenajímate, môžete si ho kedykoľvek v budúcnosti zakúpiť do vlastníctva. Pri zakúpení eShopu do vlastníctva zaplatíte jednorazovú cenu v plnej výške. Všetky dáta vo vašom eShope (produkty, zákazníci a objednávky) ostanú aj po zmene spôsobu vlastníctva zachované.

Hostovanie.

eShopy s mesačným prenájmom sú hostované na našich serveroch. Ak si eShop zakúpite do vlastníctva, môžete sa rozhodnúť, či ho budete hostovať u nás, alebo ho umiestnite na vašom serveri. V tomto prípade je potrebné, aby váš server spĺňal nami predpísané technické parametre.

Zdrojový kód.

Ak si eShop prenajímate mesačne, môžete upravovať zdrojový kód len v obmedzenej forme (html a css). Ak chcete upravovať zdrojový kód v plnom rozsahu (html, css a php), je potrebné, aby ste si eShop zakúpili do vlastníctva.

E-maily.

Ak eShop hostujete u nás, môžeme vám v rámci hostingu nastaviť aj e-maily. Pre hostovanie e-mailov využívame službu Google Apps for Business, ktorá je zdarma pre 10 užívateľských účtov.

Termín dodania.

Ak máte záujem o eShop bez úprav, tento pre vás môžeme pripraviť už do 5 dní. Ak máte záujem o úpravy na mieru, potom vás oboznámime s presnými termínmi realizácie zmien a odovzdania eShopu.

Máte otázky? Kontaktujte nás ešte dnes.

Možnosti financovania

Vždy nás môžete kontaktovať aj telefonicky na 0911 34 51 53, prípadne e-mailom

MEGA eShopy podporujú nasledujúce
systémy, banky a technológie:

VISA MasterCard Diners Club OPTBank Volksbank TatraBanka ČSOB VÚB UniCredit Bank Maestro PayPal POHODA MoneyS3 KROS OMEGA Slovenská Sporiteľňa CETELEM HOME CREDIT Quatro
Páči sa vám MEGA? Odporučte ju...