Spoľahnite sa na spoľahlivé technológie

Ak chceme spokojne spávať, musíme byť schopní spoľahnúť sa na čo najviac vecí v našom živote. Na niektorých ľudí sa dá síce spoľahnúť len niekedy, no na technológie, ktoré zabezpečujú bezproblémový chod vášho internetového obchodu by ste sa mali mať možnosť spoľahnúť stopercentne.

Spoľahnite sa na spoľahlivé technológie

Bezpečnosť, spoľahlivosť a modulárnosť technológií, s pomocou ktorých funguje váš eShop je jeden z fundamentov úspešného podnikania na internete. Nie je to len samotný eShop software, ale i hosting a samozrejme aj stabilné zázemie dodávateľov týchto služieb a technológií. MEGA eShop vám poskytne stabilné základy, na ktorých môžete bezpečne postaviť váš internetový obchod.

Bezpečnosť

Tento faktor je veľmi podstatný a dobrý eShop software je spracovaný tak, aby nehrozil únik akýchkoľvek citlivých informácií a nebolo možné získať doň prístup. Bezpečnosť riešenia MEGA eShop je zabezpečená už na strane systému a všetky platobné operácie prebiehajú cez šifrované spojenie. Dôležitým faktorom je i skutočnosť, že servery, na ktorých bežia eShopy našich klientov majú zaručenú bezpečnosť a 99% prístupnosť.

Možnosť rozvoja a rozširovania

Dnes možno nemáte tak široké požiadavky ani v blízkej budúcnosti neplánujete veľké rozširovanie. Obchod je však veľmi živé prostredie a skôr než sa stihnete spamätať budete možno potrebovať rozšíriť váš internetový obchod o nové tovary a funkcie. MEGA eShop ráta s týmito potrebami a je pripravený expandovať spolu s vaším biznisom.

Pripravenosť na zvýšenú záťaž

Čím viac užívateľov navštevuje váš internetový obchod, tým viac objednávok môžete získať. Zo strany eShop software to znamená byť pripravený na zvýšenú záťaž tak, aby sa nespomalil chod a rýchlosť obchodu pri prehliadaní. MEGA eShop je pripravený ponúknuť vašim zákazníkom tisícky produktov a spracovať stovky objednávok bez zníženia výkonu.

Stabilné technické a technologické zázemie

Úspešné podnikanie na internete vyžaduje spoľahlivých partnerov a dodávateľov. Spoločnosť KREA — tvorca a dodávateľ systému s niekoľkoročnými skúsenosťami – je zárukou stabilného kreatívneho, technického a technologického zázemia pre vaše eShopy. Servery, na ktorých bežia internetové obchody využívajúce systém MEGA sú prevádzkované etablovanými web hostingovými spoločnosťami WEBGLOBE a Syphon.

Možnosti financovania

Vždy nás môžete kontaktovať aj telefonicky na 0911 34 51 53, prípadne e-mailom

MEGA eShopy podporujú nasledujúce
systémy, banky a technológie:

VISA MasterCard Diners Club OPTBank Volksbank TatraBanka ČSOB VÚB UniCredit Bank Maestro PayPal POHODA MoneyS3 KROS OMEGA Slovenská Sporiteľňa CETELEM HOME CREDIT Quatro
Páči sa vám MEGA? Odporučte ju...