MEGA riešenie pre váš eShop

Už niekoľko rokov pracujeme na vývoji vlastného riešenia pre internetové obchody našich klientov, ktoré by ponúkalo komplexnú funkcionalitu, jednoduchú obsluhu, široké možnosti úprav a rozširovania do budúcnosti a to všetko v modernom a praktickom dizajne, ktorý poteší oko zákazníkov. Po viacerých verziách a mnohých eShopoch spracovaných na mieru rôznych požiadaviek našich klientov sme spracovali eShop software MEGA, ktorý stavia na našich doterajších skúsenostiach a zároveň ponúka cenovo veľmi výhodné riešenie pre váš internetový obchod.

MEGA riešenie pre váš eShop

Projekt, ktorý začal svoju existenciu pod názvom KreaCommerce je samostatný modul, postavený na platforme známeho redakčného systému ExpressionEngine. S pribúdajúcimi, stále náročnejšími projektmi našich klientov sa systém vylepšoval a rozširoval o ďalšie funkcie a s príchodom novej verzie redakčného systému ExpressionEngine 2.0 sme aj my výrazne prepracovali náš modul pre túto verziu.

Pretože si uvedomujeme, že kvalitný eShop software je len jedným z viacerých kritérií podľa ktorých sa naši zákazníci rozhodujú pri výbere riešenia a dodávateľa pre ich internetový obchod, rozhodli sme sa prísť s ponukou, ktorá klientovi umožní získať funkčný a moderný eShop za veľmi výhodnú cenu. Preto teraz ponúkame kompletné riešenie pre váš elektronický obchod už od 70 Euro mesačne v prípade, že sa rozhodnete pre možnosť prenájmu.

Okrem širokej ponuky funkcií, ktoré sú k dispozícii v rámci základného balíka systému MEGA, vám zároveň ponúka praktické úpravy a rozšírenia, ktoré môžete využiť za jednorazový aktivačný poplatok.

Dôležitou zmenou a posunom vpred je však ponuka kompletného, funkčného dizajnu webu, ktorý je navyše možné veľmi jednoduchým a pohodlným spôsobom upraviť podľa vašich požiadaviek a predstáv. Nahrajte si vlastné logo, zmeňte farby písma či pozadia a vložte si vlastné bannery. Funkcie umožňujúce tieto úpravy sú spracované tak, že nemusíte platiť dizajnéra, aby ste si dokázali upraviť vzhľad eShopu vo vlastnej réžii.

Užívatelia systému MEGA budú mať k dispozícii okrem moderného a kvalitného systému pre jeho správu aj detailnú užívateľskú príručku, ktorú budeme pravidelne aktualizovať a rozširovať o všetky potrebné údaje tak, aby bola vždy čo najpresnejšia a zodpovedala všetky bežné otázky ohľadom používania nášho systému.

Ako dodávateľ riešenia by sme vám zároveň chceli oznámiť, že sa môžete tešiť na pravidelné aktualizácie systému a rozširovanie ponuky veľmi zaujímavých funkcií a riešení, ktoré už máme pre vás pripravené a na ktorých sa aktuálne pracuje. Ak chcete byť informovaní o aktuálnom dianí okolo systému MEGA, navštevujte pravidelne tieto stránky alebo sa zaregistrujte do odoberania nášho e-mailového newslettera prostredníctvom kontaktného formulára.

Možnosti financovania

Vždy nás môžete kontaktovať aj telefonicky na 0911 34 51 53, prípadne e-mailom

MEGA eShopy podporujú nasledujúce
systémy, banky a technológie:

VISA MasterCard Diners Club OPTBank Volksbank TatraBanka ČSOB VÚB UniCredit Bank Maestro PayPal POHODA MoneyS3 KROS OMEGA Slovenská Sporiteľňa CETELEM HOME CREDIT Quatro
Páči sa vám MEGA? Odporučte ju...