Vhodný eShop software pre váš internetový obchod

Máte jasno vo vašom podnikateľskom pláne, viete čo chcete predávať na internete a aké funkcie má váš eShop poskytovať vám i vašim zákazníkom. Nastal čas rozhodnúť sa pre vhodný eShop software, ktorý bude spĺňať vaše očakávania. A nielen to. Náklady na jeho nákup a prevádzku sa musia vtesnať do vášho rozpočtu. Systém MEGA má potenciál stať sa vašim favoritom.

Vhodný eShop software pre váš internetový obchod

Jeden z najdôležitejších faktorov, ktorý môže výrazne ovplyvniť úspech vášho internetového obchodu, je bezpochyby eShop software, ktorý sa rozhodnete využiť. Pri výbere vám odporúčame sústrediť sa na odpovede na otázky ako:

  • Požadujete unikátny dizajn?
  • Aké funkcie musí software poskytovať vám pre jeho administráciu?
  • Aké funkcie musí poskytovať zákazníkom?
  • Aké funkcie by ste chceli využiť v budúcnosti?
  • Akú očakávate návštevnosť a aký predpokladáte jej vývoj v budúcnosti?
  • Aké zázemie a servis vám dokáže ponúknuť poskytovateľ riešenia?
  • Akú časť z rozpočtu projektu môžete investovať do eShop softvéru?

Z odpovedí si budete môcť urobiť predstavu o tom, čo všetko od softvéru požadujete a zároveň si stanoviť základné požiadavky, ktoré musí riešenie spĺňať hneď od začiatku a ktoré naopak je možné doplniť neskôr.

MEGA eShop software umožňuje využiť hneď niekoľko modelov líšiacich sa nielen cenou, ale i komplexnosťou riešenia.

Štandardné balíkové riešenie

Štandardný balík MEGA eShop obsahuje všetky základné funkcie potrebné na to, aby ste dokázali pri veľmi výhodnej výške obstarávacích nákladov veľmi rýchlo spustiť do prevádzky plne funkčný internetový obchod. Od spoľahlivého webhostingu, cez precíznu administráciu až po plne funkčný web (samotný eShop) – MEGA eShop vám umožní spustiť svoj obchod do prevádzky v priebehu niekoľkých dní.

Balíkové riešenie je vhodné pre všetkých, ktorí majú obmedzený rozpočet no napriek tomu požadujú komplexné riešenie bez kompromisov. MEGA eShop vám umožní upraviť vzhľad webu veľmi jednoduchým spôsobom a tým môžete ušetriť na výdavkoch za dizajnéra. V prípade, že budete v budúcnosti potrebovať váš obchod rozšíriť o ďalšie funkcie, môžete tak kedykoľvek jednoducho urobiť v rámci administrácie.

Príplatkové úpravy a rozšírenia štandardného balíka

V prípade, že sa rozhodnete využiť niektoré z mnohých voliteľných úprav a rozšírení štandardného balíka MEGA eShop, môžete tak urobiť pohodlne a jednoducho priamo z administrácie vášho obchodu. Za všetky rozšírenia zaplatíte iba jednorazový poplatok, a to i v prípade, že máte eShop v prenájme.

Riešenie na mieru

Ak sa rozhodnete, že požiadavky na váš internetový obchod vyžadujú riešenie na mieru, MEGA eShop dokážeme prispôsobiť vašim špecifickým požiadavkám. Od unikátneho dizajnu až po rozsiahle funkcie pre veľkoobchody a iné náročné projekty. Pri riešení na mieru však treba počítať s niekoľkonásobnými nákladmi na jeho vytvorenie.

Zvážte možnosť prenájmu

V mnohých prípadoch – predovšetkým ak sa jedná o celkom nový projekt – vám odporúčame zvážiť možnosť využiť prenájom eShopu za veľmi výhodnú cenu. Znížite tak veľkosť nevyhnutných nákladov spojených s obstaraním a prevádzkou vášho obchodu.

V prípade, že sa Vám bude dariť a rozhodnete sa, že je pre vás výhodnejšie zaplatiť jednorazový poplatok a skončiť s mesačnými poplatkami za prenájom, môžete tak kedykoľvek urobiť. Okrem toho môžete počas prenájmu využiť všetky možnosti úprav a príplatkové rozšírenia rovnako, ako pri jednorazovej platbe za základný MEGA eShop balík.

Možnosti financovania

Vždy nás môžete kontaktovať aj telefonicky na 0911 34 51 53, prípadne e-mailom

MEGA eShopy podporujú nasledujúce
systémy, banky a technológie:

VISA MasterCard Diners Club OPTBank Volksbank TatraBanka ČSOB VÚB UniCredit Bank Maestro PayPal POHODA MoneyS3 KROS OMEGA Slovenská Sporiteľňa CETELEM HOME CREDIT Quatro
Páči sa vám MEGA? Odporučte ju...