Všetko o eShopoch

Tu nájdete informácie o funkciách nášho eShopu, ako aj užitočné rady pre majiteľov eShopov.

 • Užitočné informácie pre zákazníkov vášho eShopu sú užitočné aj pre vás

  Užitočné informácie pre zákazníkov vášho eShopu sú užitočné aj pre vás

  Informovaný zákazník je spokojný zákazník. Ak chcete docieliť, aby návratnosť nákladov, ktoré ste museli investovať na získanie návštevníkov do vášho eShopu bola čo najvyššia, potrebujete zákazníkov, ktorí sa k vám budú radi vracať a budú robiť opakované nákupy. Aby ste ich presvedčili, že práve váš eShop je ten najlepší, mali by ste im poskytnúť všetky potrebné a dôležité informácie, ktoré s nákupom vo vašom obchode súvisia.

 • Ako urobiť váš eShop atraktívny pre Google

  Ako urobiť váš eShop atraktívny pre Google

  Byť v Google na prvých miestach pri všetkých kľúčových slovách, ktoré súvisia s produktmi eShopu je snom každého prevádzkovateľa internetového obchodu. Má to však niekoľko háčikov: Google je vyberavý a vaša konkurencia nespí. Napriek tomu je potrebné urobiť všetko potrebné preto, aby ste o horné pozície mohli zabojovať zo zabezpečených línií.

 • Ako na úspešný eShop — marketing je kľúč k úspechu

  Ako na úspešný eShop — marketing je kľúč k úspechu

  Úspech vášho eShopu závisí na všeličom. Dobre vedená marketingová kampaň je ďalší z hlavných faktorov, ktoré ho dokážu aktívne ovplyvniť. Možností ako spropagovať váš internetový obchod je mnoho, od najjednoduchších po najdrahšie. Dôležitý je cieľ, ktorý ste si pre svoje kampane stanovili. Podpora značky je totiž rovnako potrebná ako konečné zvýšenie predaja a počtu zákazníkov.

 • Obal predáva — design eShopu je váš obal

  Obal predáva — design eShopu je váš obal

  Zrak je zmysel, ktorému väčšina z nás, ktorí máme zdravé oči, prikladáme najväčšiu dôležitosť zo všetkých ostatných zmyslových vnemov. Či už je to správne alebo nie, hodnotenie zrakom je na stupnici dôležitosti, ktorú našim zmyslom priznávame, rozhodujúce. Ako sa vraví – obal predáva – a design eShopu je jeho obal, ktorý predá tovar v jeho ponuke.

 • Spoľahnite sa na spoľahlivé technológie

  Spoľahnite sa na spoľahlivé technológie

  Ak chceme spokojne spávať, musíme byť schopní spoľahnúť sa na čo najviac vecí v našom živote. Na niektorých ľudí sa dá síce spoľahnúť len niekedy, no na technológie, ktoré zabezpečujú bezproblémový chod vášho internetového obchodu by ste sa mali mať možnosť spoľahnúť stopercentne.

 • Vhodný eShop software pre váš internetový obchod

  Vhodný eShop software pre váš internetový obchod

  Máte jasno vo vašom podnikateľskom pláne, viete čo chcete predávať na internete a aké funkcie má váš eShop poskytovať vám i vašim zákazníkom. Nastal čas rozhodnúť sa pre vhodný eShop software, ktorý bude spĺňať vaše očakávania. A nielen to. Náklady na jeho nákup a prevádzku sa musia vtesnať do vášho rozpočtu. Systém MEGA má potenciál stať sa vašim favoritom.

 • Ako vybrať dobrú doménu pre váš eShop

  Ako vybrať dobrú doménu pre váš eShop

  Predstavte si situáciu, že sa stretnete s vašim známym, ktorý vám s entuziazmom odporúča nákup v internetovom obchode, z ktorého si pred nedávnom objednal kvalitný tovar za veľmi výhodné ceny. Po tom, čo ste sa spýtali ako sa ten eShop volá vám povie www.conciousnesseshop.sk” ... “Prosím, ako? Concoui… čo? Dobrý názov domény môže výrazne pomôcť vášmu úspechu v podnikaní na internete.

Možnosti financovania

Vždy nás môžete kontaktovať aj telefonicky na 0911 34 51 53, prípadne e-mailom

MEGA eShopy podporujú nasledujúce
systémy, banky a technológie:

VISA MasterCard Diners Club OPTBank Volksbank TatraBanka ČSOB VÚB UniCredit Bank Maestro PayPal POHODA MoneyS3 KROS OMEGA Slovenská Sporiteľňa CETELEM HOME CREDIT Quatro
Páči sa vám MEGA? Odporučte ju...